آشنایی با لاک ژلیش در کاشت ناخن
header
تبلیغات

لطفا از سایت حمایت کنید

خرید ویژه بلک فرایدی از سایت دی جی کالا

$$$ تبلیغات در سایت نوین طیور$$$

$$$ طراحی نقشه هوادهی مرغداری $$$

اعضا

نام کاربری:
کلمه عبور:
سبد خرید
کانال نوین طیور

کانال نوین طیور

مقاله
تبلیغات

جستجوی گوگل
Google

در كل اينترنت
در اين سايت

جستجو
رهگیری سفارش
شناسه سفارش :

بازدید کننده
شروع شمارش: 1391-12-24
کل بازدید ها: 32760600
بازدید کننده: 31408822
بازدید های امروز: 18700
بازدید های دیروز: 20436
برچسب ها

خدمات نوین لاک ژلیش در کاشت ناخن

با سلام به خانومای گلم امروز می خوام با لاک ژلیش که خدماتی نوین در زمینه کاشت ناخن محسوب می شود آشناتون کنم، از ویژگی های خوب این لاک داشتن مواد کراتینه جهت مراقبت و رشد ناخنها ی طبیعی افراد است به دلیل مراقبت از ناخن و درخشندگی بالا و امکان ایجاد طرح مات یا براق تحولی در خدمات ناخن به حساب می آید، در بعضی موارد می توان گفت که معایب کاشت ناخن را برطرف کرده است….

لاک ژلیش خدماتی نوین در زمینه کاشت ناخن می باشد

ژلیش با ایجاد ضخامت از شکستن ناخنهای طبیعی جلوگیری می کند و حداقل برای ناخنهای دست سه هفته و برای پا بیش از یک ماه ماندگاری دارد.
شما می توانید بعد از زدن ژلیش روی پا بلافاصله کفش جلو بسته را به راحتی بپوشید، من به شخصه برای کسانی که ناخنهای دست خوش فرمی ندارند کاشت ناخن رو توصیه می کنم ولی برای ناخن های پا لاک ژلیش رو پیشنهاد می کنم چون پا بیشتر اوقات در فضای بسته کفش است و ژلیش احتمال گرفتن قارچ ناخن را کاهش خواهد داد.
قبل از زدن ژلیش حتما باید مانیکور و پدیکور انجام شود چون به هیچ عنوان نباید زیر ناخنها نامنظم باشد، شما حدود ۴۰روز می توانید ژلیش را بر روی ناخنهایتان نگه دارید.

ترمیم ژلیش:

خوب ناخن شما بلند می شه و پائینش اگه اذیتتون کنه می تونید مراجعه کنید و پاکش کنید یا رنگشو عوض کنید در واقع بهتره بگم نیاز به ترمیم نداره
بلکه نیاز به تمدید داره، اگر دوست داشته باشید باز هم ژلیش بر روی ناخن هایتان بماند باید مراجعه کنید و تمدید کنید

پک مخصوص ژلیش شامل:

۱- بیس کد، ۲- لاک ژلی رنگی (که تنوع رنگی بالایی دارد) ۳- تاپ کد و کلینر ۴- دستگاه LED

آموزش مراحل انجام ژلیش برای ناخن کاران عزیز:

۱- مانیکور انجام می دهیم، بعد با بافر کمی بر روی سطح ناخن می کشیم.

۲- ضد قارچ زده و بعد از ۲دقیقه بیس کد را زده و سپس دستها را ۲ دقیقه زیر دستگاه LED میگذاریم.

۳- در این مرحله لاکی بر روی صدف ناخن به رنگ دلخواه مشتری می زنیم به طوری که به گوشت دور صدف برخورد نکند و تا نوک ناخنها کشیده شود و سپس به مدت ۲دقیقه زیر دستگاه  LED می گذاریم.

۴- در مرحله آخر تاپ کد زده و دوباره زیر دستگاه LED به مدت ۲دقیقه قرار می دهید و در آخر کلینر را روی سطح ناخن میزنید.

توجه:

عزیزانم در صورت رعایت نکردن نکات ریز، کارتان خراب خواهد شد.

لازم به ذکر است که ژلیش در بهترین حالت بر روی ناخنهای طبیعی استفاده می شود و بر روی کاشت کمی قطور خواهد شد.

محصول مرتبط :

مطالب مرتبط :

مانیکور و پدیکور چیست

کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

مهرسا

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
27
به علاوه